1 lipca 2021

Nabór na rok szkolny 2021/2022 do Polskiej Szkoły w Nikozji i Larnace na Cyprze

Polska Szkoła na Cyprze w Nikozji i Larnace ogłasza nabór na rok szkolny 2021/2022.

Informacje i zapisy tel. (00357) 96384977

E-mail: info@polskaszkolacypr.com

www.PolskaSzkolaCypr.com

☑️  Planowane rozpoczęcie roku szkolnego:

Nikozja – 11 września

Larnaka – 17 września

Adresy placówek:

Nikozja – budynek Lykavitou Primary School

Doiranis 12

1070 Nicosia

Larnaka – budynek Petrakis Kyprianou Middle School

Georgiou Stavrou

6051 Larnaca

Polska Szkoła w Nikozji i Larnace oferuje:

☑️ Treści edukacyjne zgodne z podstawą programową – Rozporządzenie Ministerstwa Edukacji Narodowej w Polsce z dnia 14 lutego 2017 roku.

☑️ Poznawanie języka polskiego, literatury, wiedzy o kulturze, historii i geografii, kultywowanie polskich tradycji.

☑️ Twórcze zajęcia prowadzone w atmosferze bezpieczeństwa, sprzyjającej rozbudzeniu zamiłowania do nauki.

☑️ Wykorzystanie potencjału językowego dzieci dwujęzycznych.

☑️ Wszechstronny rozwój dzieci poprzez uczestnictwo w projektach czytelniczych, konkursach, przedstawieniach teatralnych i imprezach okolicznościowych.

☑️ Indywidualny tok nauczania dostosowany do możliwości ucznia.

☑️ Integrację dzieci oraz możliwość poznania nowych przyjaciół.

☑️ Organizację szkolnych spotkań z przedstawicielami świata nauki, kultury i sztuki, w czasie których dzieci mają okazję poznać ich osiągnięcia, warsztat pracy oraz spróbować swoich sił w różnych dziedzinach nauki i sztuki.