1 czerwca 2024

Dzień Dziecka 2024 w Polskiej Szkole w Nikozji (Cypr)

OLIMPIADA I DZIEŃ DZIECKA
Z okazji dzisiejszego Dnia Dziecka uczniowie wzięli udział w zawodach sportowych oraz rozmaitych grach, konkurencjach i zabawach na świeżym powietrzu.
Ambasador RP na Cyprze, pan Marek Szczepanowski wręczył uczestnikom olimpiady medale, upominki, a także złożył dzieciom życzenia z okazji ich święta.
Rodzice uczniów zadbali o słodki poczęstunek i soki dla każdego uczestnika.
Gratulujemy wszystkim dzieciom, życzymy wam wielu szczęśliwych chwil i dalszych sukcesów.
Dziękujemy za zaangażowanie w przygotowania Rodzicom oraz Ambasadzie, szczególnie paniom Marcie Papamichael i Agacie Ratuszek.
Projekt „Dzień Olimpijski” zrealizowano wspólnie z Ambasadą RP na Cyprze. Przedsięwzięcie sfinansowane zostało ze środków DWPPG.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia na szkolnej stronie Facebook – Polska Szkoła Cypr. Link poniżej 👇🏼