24 października 2021

Przedstawienie teatralne dla dzieci i warsztaty aktorskie w Polskiej Szkole w Nikozji

Teatr Wędrowny „Włóczykij” zaprezentował w Polskiej Szkole w Nikozji spektakl „Prawdziwy skarb pirata Groszka” – piracką opowieść o tolerancji i dobroci. Po zabawnym przedstawieniu dzieci uczestniczyły w warsztatach teatralnych prowadzonych przez zawodowego aktora. Różnorodne zabawy i zadania aktorskie pobudziły dziecięcą wyobraźnię i kreatywność.
Do udziału w występie zostali zaproszeni także uczniowie ze szkoły w Larnace wraz z młodszym rodzeństwem.
Projekt powstał dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP oraz współpracy z Ambasadą RP w Nikozji i Panią Katarzyną Jurzak – Cebulą z Polskiej Szkoły w Paralimni, za co bardzo dziękujemy.