Close

7 listopada 2020

Ambasador RP na Cyprze Irena Lichnerowicz-Augustyn czyta uczniom Polskiej Szkoły na Cyprze w Nikozji i Larnace.

Ambasador RP na Cyprze Irena Lichnerowicz-Augustyn spotkała się w sobotę 7 listopada z uczniami w Polskiej Szkole w Nikozji, aby przeczytać im lekturę szkolną „Pierwszaki z kosmosu” Rafała Witka. Dzieci z zainteresowaniem przysłuchiwały się przygodom bohaterów książki, którzy w zabawny sposób uczą przyjaźni, tolerancji i tego, że każdy może być doceniony za swoje starania.

Wspólne czytanie bajek z dorosłymi wywiera duży wpływ na rozwój małego człowieka. Dzięki czytaniu odpowiedniej literatury dziecko staje się lepsze, bogatsze wewnętrznie i zaspokaja swoje potrzeby psychiczne.

#PLinCyprus

https://www.facebook.com/157990444575898/posts/1238818903159708/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *