Close

29 czerwca 2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Polskiej Szkole w Nikozji i Larnace.

🎓 PODZIĘKOWANIA I ŻYCZENIA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Serdecznie dziękuję za zaangażowanie, wytrwałą i kreatywną pracę w roku szkolnym 2019/2020, który wymagał ogromnej mobilizacji i współpracy między Nauczycielami, Uczniami oraz Rodzicami. Nauka zdalna postawiła Was przed trudnym zadaniem, które wykonaliście celująco! Doceniam i podziwiam Państwa odpowiedzialność, aktywność i wysiłek.

Kochani Uczniowie, przed Wami czas zasłużonego odpoczynku. 🏖
Życzę wszystkim, aby był on wypełniony radosnymi, wartościowymi doświadczeniami i beztroskimi zabawami. Niech wakacje staną się okazją do bezpiecznego, wspólnego wypoczynku, a także rozwijania pasji i zainteresowań.
We wrześniu spotkamy się już wszyscy w szkole, w doskonałych humorach i z zapasem sił na nowy rok szkolny. Do miłego zobaczenia po wakacjach! 🌞

Anna Wagner
Polska Szkoła na Cyprze w Nikozji i Larnace.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *