Close

22 grudnia 2019

Wizyta w Polskiej Szkole w Nikozji prof. dr hab. Krzysztofa Malagi – dziekana Wydziału Informatyki i Gospodarki Elektronicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz pani dr Urszuli Malagi – lekarza pediatry.

Wizyta w Polskiej Szkole w Nikozji profesora doktora habilitowanego Krzysztofa Malagi – dziekana Wydziału Informatyki i Gospodarki Elektronicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz pani doktor Urszuli Malagi – lekarza pediatry.

Nasi zacni goście w sobotnie przedpołudnie 21 grudnia poprowadzili zajęcia w Polskiej Szkole w Nikozji. Profesor Krzysztof Malaga wprowadził uczniów w świat ekonomii i gospodarki oraz objaśnił im jakie kierunki studiów mogą wybrać w przyszłości, gdy zdecydują się studiować na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Bardzo ciekawą opcją jest możliwość uzyskania jednocześnie trzech dyplomów prestiżowych uczelni zagranicznych w ramach jednego toku studiów, o czym szerzej napiszemy w osobnym poście.
Pani doktor Urszula Malaga opowiadała o różnych aspektach wykonywania zawodu lekarza pediatry. Zwróciła także uczniom uwagę na konieczność prawidłowej postawy w czasie siedzenia, przestrzegała przed dźwiganiem zbyt ciężkich plecaków szkolnych, a także propagowała zdrowy styl życia. Uczniowie zadawali Pani doktor wiele pytań, na które uzyskiwali wyczerpujące odpowiedzi.

Jesteśmy zaszczyceni przyjęciem zaproszenia i wizytą w naszej szkole.

https://ue.poznan.pl/pl/uniwersytet,c13/instytut-informatyki-i-ekonomii-ilosciowej,c13043/katedra-ekonomii-matematycznej,c546/kadra,c6897/prof-dr-hab-krzysztof-malaga,c7001/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *