Close

11 listopada 2019

11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości w Polskiej Szkole w Nikozji i Larnace.

11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości.
W związku ze 101. rocznicą odzyskania niepodległości, we wszystkich klasach w Nikozji oraz w Larnace odbyły się lekcje historii i patriotyzmu dostosowane do wieku i możliwości poznawczych uczniów. Wiedzę na temat wydarzeń historycznych i osób zaangażowanych w odzyskanie wolności dzieci czerpały z prezentacji przygotowanej przez nauczyciela oraz różnych materiałów dydaktycznych: książek, filmów edukacyjnych i map. Ponadto najmłodsi uczestnicy zajęć poznali polskie symbole narodowe, kolorowali godło i uczyli się hymnu państwowego. 🇵🇱🎼

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *