Close

15 grudnia 2018

Jasełka w Polskiej Szkole w Nikozji

W sobotę 15 grudnia w Polskiej Szkole w Nikozji odbyły się jasełka w wykonaniu uczniów z Nikozji oraz Larnaki. W ten szczególny dzień zaszczycili nas swoją obecnością: pani Ambasador Rzeczpospolitej Polskiej w Republice Cypryjskiej Irena Lichnerowicz-Augustyn, pan Konsul Radca Minister Jarosław Dziedzic oraz I Sekretarz Marcin Augustyn.
Pani Ambasador złożyła świąteczne życzenia wszystkim obecnym na sali oraz ich rodzinom.

Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa, kolędy, świąteczne dekoracje, a przede wszystkim wzajemne życzenia, pozwoliły poczuć atmosferę zbliżających się świąt.
Po części artystycznej Mikołaj wręczył dzieciom prezenty, ufundowane przez firmę Callundra Consultans Limited z Larnaki, dzięki zaangażowaniu pani Anny Witkowskiej, za co bardzo gorąco dziękuję.

Dziękuję wszystkim Gościom, a także Rodzicom za przybycie, przygotowanie swych pociech do występu oraz zaangażowanie, dzięki któremu atmosfera w szkole jest bardzo życzliwa, a chwile takie jak to wspólne spotkanie – radosne i refleksyjne.
Osobne słowa podziękowania kieruję do pań: Elżbiety Czajkowskiej, Anny Stiepaniuk oraz Agaty Malagi za pomoc w przygotowaniu scenografii.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku składam Państwu życzenia wszelkiej pomyślności w sferze osobistej i zawodowej.
Wesołych Świąt! 🎄
Anna Wagner

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *