Close

16 czerwca 2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Polskiej Szkole w Nikozji

16 czerwca w Polskiej Szkole w Nikozji odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Po części oficjalnej i rozdaniu świadectw wraz z nagrodami za bardzo dobre wyniki w nauce, uczniowie zaprezentowali dwa przedstawienia: „W krainie Ekolandii” oraz „Legendę o toruńskich piernikach”. Po części artystycznej dzieci wraz z gośćmi mieli okazję delektować się zarówno toruńskimi piernikami, jak i przygotowanymi przez Rodziców wypiekami.
Składamy serdeczne podziękowaniania Rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci do występów, zaangażowanie w zorganizowanie poczęstunku oraz całoroczną, owocną współpracę. Gratulujemy dzieciom sukcesów w nauce i życzymy im udanych wakacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *