Close

11 grudnia 2017

Jasełka i mikołajki w Polskiej Szkole w Nikozji.

2 grudnia w Polskiej Szkole w Nikozji odbyły się jasełka, w których wystąpili uczniowie z Nikozji i Larnaki. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Konsul RP w Nikozji Radca Ministra pan Tomasz Wielgomas oraz pani Paulina Kłóś, Referent ds. konsularnych Ambasady RP w Nikozji. Dzieci udanym występem wprowadziły w atmosferę świąt Bożego Narodzenia wszystkich zebranych: rodziców, dziadków i zaproszonych gości.

Konsul pochwalił młodych artystów oraz złożył obecnym życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.
Miłym akcentem była wizyta Mikołaja, który rozdał dzieciom świąteczne upominki ufundowane przez Ambasadę RP w Nikozji.
Zwieńczeniem spotkania był słodki poczęstunek przygotowany przez Annę Wagner.

Dziękuję wszystkim rodzicom i gościom za obecność i staranne przygotowanie dzieci do jasełek. Szczególne podziękowania za zaangażowanie kieruję do Konsula RP w Nikozji pana Tomasza Wielgomasa.
Wyrazy wdzięczności składam także pani Annie Stepaniuk za wykonanie żłóbka, smacznego sernika i pomoc w dekorowaniu sali oraz paniom: Ewelinie Jasickiej i Katarzynie Imperowicz za pomoc w czynnościach organizacyjnych i tworzeniu dekoracji.
Dziękuję również panu Piotrowi Warczakowi za wcielenie się w rolę Mikołaja.


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *