Close

7 września 2017

Inauguracja nowego roku szkolnego w Larnace

W Polskiej Szkole w Larnace na Cyprze rozpoczęliśmy dziś kolejny rok szkolny 2017/2018. Radośnie powitaliśmy nowych uczniów i ochoczo zabraliśmy się do nauki z nowymi podręcznikami. Przerwy wypełniała wspólna zabawa pod kierunkiem nauczyciela.

Życzymy wszystkim dzieciom sukcesów w nauce, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, ale także odnajdywaniem siebie, rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań. Niech szkoła będzie dla Was także miejscem radości i wielu przyjaźni.

„I nowa bije już godzina,
Nowy rok szkolny się zaczyna,
Już czeka szkoła i koledzy,
I w książkach zasób nowej wiedzy”
(Jan Brzechwa)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *