Close

28 czerwca 2017

Zakończenie roku szkolnego w Ambasadzie RP w Nikozji.

24 czerwca w Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej w Nikozji odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego Polskiej Szkoły w Nikozji i Larnace. Na ceremonii obecni byli: Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Cypryjskiej Pani Barbara Tuge-Erecińska, Konsul Tomasz Wielgomas (Radca Ministra), Dyrektor Polskiej Szkoły w Nikozji i Larnace Anna Wagner, uczniowie wraz z Rodzicami i zaproszonymi Gośćmi. Podczas uroczystości Pani Ambasador wręczyła uczniom pierwsze legitymacje szkolne wydane przez Konsula RP w Republice Cypryjskiej, Pana Tomasza Wielgomasa, nagrody książkowe oraz upominkowe torby z przyborami szkolnymi. Uczniowie zaśpiewali Hymn Polski, następnie zaprezentowali program artystyczny złożony z piosenek i recytacji wierszy polskich poetów.
Składamy serdeczne podziękowania Pani Ambasador i Panu Konsulowi za zaangażowanie oraz Rodzicom za całoroczną, owocną współpracę. Gratulujemy dzieciom sukcesów w nauce i życzymy im udanych wakacji.


 

Ambasador RP na Cyprze – Barbara Tuge Erecińska

Konsul RP na Cyprze, Radca Ministra – Tomasz Wielgomas

Dyrektor Polskiej Szkoły na Cyprze w Nikozji i Larnace – Anna Wagner


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *