Close

14 czerwca 2017

Komunikat

Drodzy Rodzice,
 
W sobotę 17 czerwca wszystkie dzieci ze szkoły w Nikozji przyprowadzamy na godz. 8:00. Po lekcjach, o godz. 10:30 odbędzie się przedstawienie teatralne, na które serdecznie zapraszam w imieniu uczniów. Przewidywana godzina zakończenia – 11:00. Po spektaklu będzie możliwość pozostania w klasie do godziny 12:00 i porozmawiania z innymi rodzicami w celu lepszego poznania się. Dzieci w tym czasie pobawią się na boisku pod opieką wyznaczonego dorosłego, a szkoła zapewni im drobny poczęstunek.
 
Stroje: nie są wymagane żadne specjalne przebrania, oprócz ozdoby na głowę, którą dzieci wykonywały w klasie (proszę pamiętać, by ją przyniosly w sobotę). Jeśli któreś dziecko zgubiło lub zniszczyło swoją, przedstawiam na zdjęciu jak można w prosty sposób wykonać nową. Jeśli dziewczynki (żabki) posiadają ubranie w kolorze zielonym – mogą założyć. Chłopcy (bociany) mogą ubrać zwykłe białe koszulki. Czerwone lub bordowe spodenki nie są koniecznością.
 
Proszę przynieść wszystkie części elementarza z czytankami, które dzieci mają w domu. Będą one wypożyczone we wrześniu uczniom klasy pierwszej, natomiast Waszym dzieciom zostaną wypożyczone gratis podręczniki dla klasy drugiej (jedynie za 2 książki z ćwiczeniami będzie pobrana opłata około 10 Euro/rok i one pozostaną własnością dzieci).
 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 24 czerwca o godz. 10:00 w Ambasadzie RP w Nikozji. Dzieci powinny przyjść tego dnia ubrane odświętnie: biała bluzka i granatowe lub czarne spodnie (spódniczka). O możliwości zaparkowania samochodu przy Ambasadzie RP poinformuję Państwa w osobnej wiadomości.
 
Rozpoczęcie nowego roku szkolnego: 9 września o godz. 8:30.
Przewidywane godziny zajęć w roku szkolnym 2017/2018:
I grupa (dzieci z rocznika 2010 i starsze) 8:30 – 11:30
II grupa (dzieci z rocznika 2011 i młodsze) 11:00 – 14:00
III grupa (ewentualnie) 13:30 – 16:30
 
Z wyrazami szacunku,
Anna Wagner

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *